Besplatna dostava za narudžbe preko 100KM
1 besplatan uzorak uz kupovinu
Šaljemo širom Bosne i Hercegovine
Prednosti

Dostava unutar 1-3 radnih dana
Besplatno pakovanje
1 besplatan uzorak
Besplatna dostava za sve narudžbe preko 100KM

Black Gold Eau De Parfum


188.00 KM

60ml



ŠIFRA 3760265191741

Raspoloživo stanje


W.PLAZA d.o.o. Sarajevo se trudi da opisi, slike i cijene proizvoda budu kompletne i bez greške. U slučaju grešaka pri prikazu informacija ne preuzimamo odgovornost.

+19 PLAZA cvjetića

Prednosti


Dostava unutar 1-3 radnih dana
Besplatno pakovanje
1 besplatan uzorak
Besplatna dostava za sve narudžbe preko 100KM

OPIS LINIJE

Smjelo, svježe, luksuzno i senzualno, samo su neki atributi koji opisuju ovu liniju parfema. Mirisi s potpisom koji moraju uravnotežiti svestranost, sofisticiranost i onaj tako teško definiran Wow faktor koji može okretati glave i učiniti posebnog nekoga slabom u koljenima. Nakon nanošenja ovih mirisa, imamo osjećaj da je više od nekoliko modernih muškaraca I žena upravo pronašlo osobni potpis.          


OPIS PROIZVODA

Black Gold je svestrani miris muške kože za današnjeg renesansnog čovjeka, rijedak primjer mirisa jednako ugodnog na plaži, u baru ili u dvorani.  Black Gold ubrzo razvija bogato cvjetno srce, zadržava muževnost s osvježavajućom slanošću oceanskih nota i savršeno uravnoteženim pačulijem. I dok se dalje suši, koža - ne previše zadimljena, niti premekana, ali s tihom, pouzdanom hrapavošću - preuzima kontrolu, zadržavajući se nebrojenih sati u upravo onoj glasnoći da vas nosi od jutra do večeri, bez obzira na postavke.           


SASTOJCI

Gornje note su lavanda, cimet, muškatni oraščić, citrusi i agar drvo (oud);
srednje note su ljubičica, jasmin, morske note, list pačulija i ruža;
bazne note su koža, drvene note, bijeli mošus, jantar i vetiver.


O BRENDU

2008. Pierre Montale osniva poznatu modnu kuću Mancera. Ovo biva početak jedinstvene saradnje između oca i njegove kuće. 2017. Amélie postaje umjetnički direktor Mancera Fragrances; on je inveterativno putovanje daljeg istoka, sa ancestralnim znanjem koje prolazi njegovim najtamnijim ugljenimaradionicama najboljih parfumera. Ona je fotografkinja i vizualna umjetnica, strastveni  art deco i ljubav. Njihove grafičke umjetnosti povezuju se s olfaktorskim dizajnom i dominiraju u radu na kojima se očituje test vremena.  Čistost i geometrija utvrđuju kreaciju eliksira i njihovih kristalnih kutija. Mancera miješa zapadnu i istočnu inspiraciju; ova porodična sonata proizvodi sinestezni, vizualni i olfaktorski ples, povratak do korijena dalekih zemalja;  gdje su miti proučeni i budućnost je nepredvidiva.


Podijelite na:



KOMENTARI / RECENZIJE